Дитяче крісло BELLELLI B-One Standard сіре

Стара ціна : 1450грн
1250грн

Дитяче велокрісло Bellelli для комфортного і надійного катання дітей з батьками. Дитяче велосипедне крісло складається з якісного пластику, який є не токсичним, і який легко миється. Така конструкція дитячого крісла дозволить довго дитині перебувати разом з батьками при комфортних умовах катання, м'яка підкладка на кріслі, посадочне місце досить широке, щоб дитина відчувала вільно. Підніжки дитячого велокрісла регулюються по висоті, а ремені безпеки легко можуть регулюватися як по висоті так і по довжині.

Система кріплення передбачає монтаж дитячого крісла на велосипедний багажник шириною від 120 до 190 мм. Для додаткової безпеки додається ремінь, який кріпиться за підсідельну трубу рами і запобігає зісковзування крісла з багажника. Фактично, максимально допустиме навантаження обмежується лише міцністю багажника і рами велосипеда, але, все-таки, виробник рекомендує використовувати багажники, розраховані на максимальне навантаження не менше ніж 25 кг і не перевозити дітей вагою понад 22 кг.

Колір: сірий/ оранжева підкладка

Система кріплення передбачає монтаж дитячого крісла на велосипедний багажник шириною від 120 до 190 мм. Дана система призначена для перевезення дітей вагою до 22 кг.