Koga Miyata

Компанія Koga є голландським виробником роверів у місті Херенвен, Голландія.

Компанія була заснована в 1974 голландцем Andries Gaastra, який перед тим відійшов з компанії Batavus свого батька. Koga Miyata почала свою діяльність з використанням найкращих японських компонентів. Koga Miyata зробила ставку на легкість ровера та якість компонентів від японських виробників, таких, як Shimano, ставши їхнім офіційним імпортером. Дизайн і збірка велосипедів проводилася вручну в Нідерландах. Спочатку Koga Miyata продукували тільки шосейні велосипеди. В 1976 вони додали ряд високоякісних рандонерів або ж туристичних велосипедів, а в 1986 ігірських велосипедів.

З 1980 Koga Miyata почали спонсорувати велосипедну групу IJsboerke. Це привело до негайного успіху голландця Peter'а Winnen'а, який виграв етап в Tour de France навколо Alpe d'Huez. Міжнародне визнання голландського бренду Koga Miyata відразу почало зростати.

У 1992 Gaastra продав свою компанію групі Atag Cycle, яка шість років перед тим придбала компанію Batavus його батька. Gaastra залишив Koga, і Co Rijcken, який був разом з ним в компанії від самого початку, очолив її. Зі зростанням бізнесу Gaastra ставав все менше заангажований в розробку роверів, а саме це його найбільше цікавило. Gaastra залишився в Koga в якості консультанта і продовжував впливати на дизайн роверів.

У 1993 після продажу Koga Miyata також почала випускати гібридні велосипеди.

У 2010 році Koga Miyata припинила використання рам від компанії Miyata, внаслідок чого на рамах зник додаток "Miyata" і появився новий бренд Koga, відомий і сьогодні своїми якісними і дорогими роверами для велоспринтупелотону та інших різновидів велоспорту.

Цікаво, що до сих пір в мережі можна знайти брошурки[3], які випускала компанія від 1976 року.

Показувати як Сітку Список
Сортувати по
Відображати на сторінку

Велосипед Koga Miyata Advance

Дорожній велосипед марки Koga. Ручна голландська зборка
4450грн 3850грн