Желания
Добавьте товары в желания
ВЕЛОКРАЙ - якісні велосипеди
0
Мой заказ

RIH

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию

Бренд RIH був заснований в 1921 році братами Бустраанами в амстердамському Йордаані, де побудовані перші гоночні велосипеди RIH. На це посилаються переплетені літери G та B - Gebroeders Bustraan у логотипі RIH. У 1953 році Cové розпочинає виробництво велосипедів Cové, а в 1963 році ШВИДКО досягається планка в 50 000 зварених рам для велосипедів Cové.

У 1973 році Cové виробляє перший велосипед RIH, повністю відповідно до специфікацій RIH. RIH - бренд світових чемпіонів. З самого початку RIH мав успіх із кількома чемпіонами світу з велоспорту. У 1990 році Леонтьєн ван Мурсель став чемпіоном світу з переслідування на велосипеді RIH, а Інгрід Харінга стала чемпіоном світу у спринті на велосипеді RIH у 1991 та 1992 роках.

Третій етап припадає на 1995 рік. Коен Верберкт, син Гаррі, приєднується до компанії, а згодом розробляє перший електричний велосипед RIH під власним керівництвом, який є еталоном у швидко зростаючому світі електричних велосипедів. Модель має багато новинок, таких як блокування акумулятора та запуск велосипеда без ключа.

З моменту заснування RIH - велосипед повністю розроблявся, виготовлявся та тестувався в Нідерландах.

На додаток до попередньої обробки та фарбування рам, повне збирання велосипеда RIH також часто виконується вручну у Венло до сьогодні. Тільки так можна досягти максимального стандарту якості

Развернуть
Наверх